Loading Events

« All Events

Soļo/skrien vai brauc ar riteni pasākumā “Veselības mēneši 2020”

April 1 @ 8:00 am - August 31 @ 5:00 pm

Pievienojies Salaspils sporta nama rīkotajā pasākumā VESELĪBAS MĒNEŠI jau no 1.aprīļa un tiec pie foršām balvām. Tu ej, skrien vai brauc ar riteni? Tad Tavs uzdevums katru mēnesi ir sakrāt pēc iespējas vairāk kilometrus soļojot/ skrienot vai braucot ar riteni, izmantojot mobilo aplikāciju ENDOMONDO.

Sacensības notiks piecos posmos no aprīļa līdz augusta mēnesim.  Katrs posms ilgs viena mēneša garumā un katru mēnesi kilometri tiks krāti no jauna.

Ar nolikumu iepazīsties šeit: Nolikums_2020

 

Atceries ! Dalībnieka Endomondo profilam jābūt publiski redzamam (treniņa dati un maršruts). Treniņa datus aizliegts labot un manuāli papildināt. Visiem treniņiem ir jānotiek ārpus telpām un ir jābūt fiziskai kustībai (nedrīkst izmantot skriešanas vai velo trenažierus). Izaicinājuma dalībnieki, kuru Endomondo ieraksti būs tikuši laboti vai nesaturēs maršruta ierakstu (karti), netiks ņemti vērā apkopojot rezultātus.

Piesakies APRĪĻA sacensībām šeit:
VESELĪBAS SKRĒJIENS – APRĪLIS
https://www.endomondo.com/challenges/42606535

VESELĪBAS BRAUCIENS – APRĪLIS
https://www.endomondo.com/challenges/42638087

 

Informējam, ka “VESELĪBAS MĒNEŠI 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos sabiedrības informēšanas nolūkos.
SACENSĪBU ORGANIZATORI PATUR TIESĪBAS MAINĪT NOLIKUMU PUBLICĒJOT INFORMĀCIJU www.salaspilssporto.lv

 

Details

Start:
April 1 @ 8:00 am
End:
August 31 @ 5:00 pm

Venue

Salaspils