Fitness

 

Sporta nodarbību aktuālais 2020.gada piedāvājums

Salaspils sporta nama nodarbību katalogs


STEP AEROBIKA |  TRX

Linda Kaļverša

tālr.20101612

STEP & SPĒKS 

Intensīvs aerobikas treniņš izmantojot STEP platformu. Nodarbības pirmā daļā pakāpeniski apgūstam horeogrāfiju, kurai kā pamatsolis tiek izmantots “uzkāpt-nokāpt” uz step sola. Nodarbības otrā daļa – spēka daļa – kurā tiek strādāts uz dažādām muskuļu grupām izmantojot papildu inventāru (bosu, svara bumbas, hanteles, nūjas). Efektīvs treniņš tauku slāņa dedzināšanai. Nodarbība pielāgojama jebkurai fiziskajai sagatavotībai.

TRX FUNCTIONAL

Funkcionālais treniņš izmantojot papildu inventāru – TRX, STEP, BOSU, svara ripas uc. Uzdevumi tiek pildīti noteiktu laiku, tādēļ ir viegli pielāgoties uzdevumam ar savu fizisko sagatavotību! Uzdevumi apvieno spēka un kardio vingrinājumus. Nodarbība paredzēta kā iesācējiem tā pieredzējušiem sportistiem. Katrs treniņš ir atšķirīgs – tapēc vienmēr būs intresanti!


 

 

ZUMBA Fitness nodarbības

Aleksandra Švalkovska

tālr. 28600557

 ZUMBA – deju aerobikas programma, kura ir izveidota balstoties uz dažādiem deju stiliem un ritmiem

ZUMBA STRONG – ir vidējas/ augstas intensitātes intervāla tipa treniņš. 90% no nodarbības veido kardio un muskuļu vingrinājumi – pietupieni, izklupieni, spērieni, palēcieni, piepumpēšanās, prese.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

PILATES |SPĒKS UN PRESE |TRX

EE FITNESS

Tālr. 29922934

Tālr. 27041188

TRX piekares treniņsistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru (core stability). Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņš, kurā galvenais slodzes elements ir katra lietotāja ķermeņa svars. Veicot pat ļoti vienkāršus vingrinājumus, ir jānotur ķermeņa poza un stabilitāte, kas savukārt liek darboties dziļajai muskulatūrai, tādēļ treniņš ir īpaši efektīvs.To variāciju ir simtiem – var attīstīt gan muskuļu spēku, gan lokanību, gan līdzsvaru, gan nodarbināt dziļo muskulatūru. Turklāt sistēma piemērota kā iesācējiem, tā profesionāļiem

PILATES ir vingrošanas sistēma visam ķermenim, attīsta un nostiprina mugurkaula darbībai svarīgo – dziļo muskulatūru.

BODY ART nodarbības pamatā ir ieelpa un izelpa, spēka un pilates vingrinājumi, tai chi, cigun jogas, fizioterapijas, japāņu do in, jaunizveidotas pozas.

 

 

 


 

 

SHOW DANCE | STRIP PLASTIKA | LADY DANCE

Vija Reisa
www.glamourdance.lv
tālr.23309372                                                                                                                                                                            

LADY DANCE – tie ir dažādi deju stili, kas apvienoti vienā, modernas mūzikas pavadībā. Mācīsimies kustēties kā populāri mūziķi videoklipos. Akcents uz sievišķību un seksapīlu.

STRIP PLASTIKA   – nodarbībās mācāmies skaisti un pārliecinoši kustēties, izkopjamsavu dabas doto sievišķību, trenējam lokanību un visas muskuļu grupas. Nodarbības beigās kārtīgi izstiepjamies. STRIP PLASTIKA pamatgrupā mācāmies dejas un arī uzstājamies plašākai publikai.

 


 


Aerobika MIX 

Taisa Berezņeva

tālr.29881083

 

Aerobika Mix ir vidējas intensitātes aerobikas treniņu programma, kurā tiek miksēti aerobikas stilu elementi Stept, Body Toning, Flexi Slim, Fitball. Aerobikas MIX treniņos tev nebūs garlaicīgi, jo Tev būs iespēja pamēģināt jaunus aerobikas elementus.

Aerobika MIX kombinēto nodarbību mērķis ir nostiprināt sirds-asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmu, attīstīt un nostiprināt muskuļu karkasu, trenēt locītavu kustības. Gala rezultātā – skaists augums, veselība un lielisks garstāvoklis!

 

 

 

 

 

ZUMBA Fitness nodarbības

Aleksandra Švalkovska

tālr. 28600557

 ZUMBA – deju aerobikas programma, kura ir izveidota balstoties uz dažādiem deju stiliem un ritmiem.

 

 


 

YASNO YOGA

Dmitrijs Sazonovs

tālr.26771554

www.yasno.lv

www.facebook.com/yasnoyoga/

Otrdiena:       9:00-10:30

Trešdiena:     19:00-20:30

Ceturtdiena:  9:00-10:30

Svētdiena:     9:30-11:00

Hatha jogas nodarbības pēc B.K.S. Ajengara metodes ir lieliski piemērotas cilvēkiem ar dažādām fiziskām un prāta spējām, neatkarīgi no komplekcijas, vecuma un veselības stāvokļa.

 

 

VERVE 

Keita Ķimene 

tālr.25515151

Otrdienās, 19:00 stadiona aerobikas zālē (no 08.10.2019.)

VERVE nodarbībā apvienoti dažādu vingrošanas sistēmu un jogas pamatprincipi. Sastopamas arī daudz brīvas kustības, kas pakļaujas mūzikas ritmam un plūsmai, un ir tuvas cilvēka ikdienā sastopamajām dabīgajām kustībām. Vingrinājumi uzlabos lokanību, atslābinās muskuļus, kā arī sagatavos vēderpreses un muguras dziļo muskulatūru, lai lielāku slodzi izturētu spēka treniņos.

 

 

 

 

 

 

 


 

HATHA YOGA, TERAPEITISKĀ JOGA

Daiga Meirāne  

Tālr.26150003

Hatha yoga nodarbība

– ieklausīšanos sevī,
– padarīsiet sevi izturīgāku,
– iegūsiet mieru un harmoniju,
izmantojot Bihāras yogas, Ajengāras yogas un Kšatrijas jogas elementus.

Terapeitiskās joga 
Nodarbībā tiks iekļautas jogas tehnikas, kas būs noderīgas konkrētām “kaitēm”. Nodarbība tiek veidota pēc izslēgšanas sistēmas, lai dotu pozitīvu rezultātu. Visas kustības būs viegli izpildāmas un piemērotas visām vecuma grupām. Nodarbība domāta tiem, kas grib būt sava veselības noteicējiem.

 

HATHA YOGA

SIA “OM SHANTI”

Natālija Zaharova

tālr.29650380

 

Hatha Yoga ir kompleksa nodarbību grupa, kas iedarbojas uz fizisko un mentālo ķermeni ar assamu un pranajamas praktisko uzsvaru.

 

simply_meditationMeditācijas treniņnodarbība
Vienkārši meditācija

Aicinām uz meditācijas treniņnodarbību Vienkārši meditācija, kuras laikā apgūsim vienkāršas un drošas meditācijas tehnikas, kas ir izstrādāta mūsdienu cilvēkam – kurš steidzas, ir pārkrauts ar informāciju un noguris no tā ka trūkst laika.

 

Meditācijas mērķis:
1) nomierināt prātu
2) sajust mīlestību savā sirdī
3) iegūt iekšējo mieru

Šo tehniku ir viegli apgūt un praktizēt. Sākummā nepieciešamas tikai 5-15 minūtes, lai sajustu tās efektu.

Nodarbība notiek pēc iepriekšēja pieraksta, kad nokomplektējusies grupa – tālr.29650380. Natālija Zaharova – sertificēta Simply Meditation pasniedzēja Latvijā. 


CHEERLEADER GROUP INFINITY
Karsējmeiteņu un šova dejas (12-18 gadi)
Piesakies: 27003320, 29491491
cheer.pils@gmail.com


VESELĪBAS VINGROŠANA

Salaspils sporta nams/ Liāna Maldere

tālr. 20733333

PIRMDIENA      9:00; 10:00; 11:00; 12:00

CETURDIENA      9:00; 10:00; 11:00; 12:00

 

 

 


AEROBIKA

Natallia Kalinina

tālr. 20008083