2018.gada Pierīgas sporta spēlēs Salaspils novads izcīna 5.vietu

10-12-2018

Salaspils novada sportisti piedalās Pierīgas sporta spēles ar mērķi sacensties dažādos sporta veidos un sacensties novadu starpā. Tas veicina veselīgu sportisku konkurenci un uztur vēlmi aizvien profesionālāk trenēties sporta veidos. Sporta spēles paredzētas gan sportistiem amatieriem, gan profesionāliem sportistiem. Savukārt novada ietvaros, tas palīdz noskaidrot tos sporta veidus, kuros ir augstāki sasniegumi, kā arī atpazīt savus līderus sportā.

Pierīgas sporta spēles piedāvā novadiem piedalīties 18 sporta disciplīnās. Salaspils novads 2018.gadā piedalījās 14 sporta veidos. 2018.gada kopvērtējumā Salaspils novads izcīnīja – 5.vietu 16 novadu konkurencē.

Salaspils novada sasniegumi Pierīgas sporta spēlēs:
1.vieta – dambrete
2.vieta – galda teniss
2.vieta – vieglatlētikas kross
4.vieta – basketbols
5.vieta – futbols
5.vieta – šahs
5.vieta – peldēšana
5.vieta – zolīte
5./6.vieta – volejbols vīriešiem
6.vieta – florbols
7.vieta – MTB riteņbraukšana
8.vieta – orientēšanās sports
9.vieta – zemledus makšķerēšana
9.vieta – novuss

Paldies par atbalstu un dalību sporta biedrību sportistiem: DambreteSalaspils Galda Tenisa KlubsSalaspils sporta skola, BK Salaspils, TFK SalaspilsSporta klubs “Gauja”, Salaspils Swim Team, Salaspils Volejbola klubs, Florbola klubs Saulkalne, Salaspils Zīriņi, īpašs paldies Ērikam Miķelsonam par atbalstu novusa, šaha un zolītes komandas veidošanā.