“6. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons” jau šo sestdien!

22-07-2020

25. jūlijā tiekamies Salaspilī, lai sesto reizi kopā izskrietu Salaspils pilsētas teritoriju. Mums ir neizsakāmi liels prieks paziņot, ka šogad mūsu lielākā atbalstītāja Ezerkauliņi 21 km distancē ir sasniegts rekordliels dalībnieku skaits, jo jau šo sestdien trasē dosies 120 skrējēji kuri veiks 21 km distanci. Arī atbalstītāju Knauf 10 km distance, Salaspils tautas skrējiena 5 km distance un Saulkalne S 700m distances limiti ir tuvu beigām, tādēļ aicinām būt modriem un izmantot iespēju pieteikties šīm distancēm 25. jūlijā uz vietas.

Šis gads mazliet atšķirsies no citiem, bet esam parūpējušies lai ievērojot visus Ministru Kabineta un SPKC ieteikumus mūsu sporta svētki būtu tik pat priekpilni kā citus gadus. Balvu izspēles šogad norisināsies skrējiena laikā, tādēļ pirms dodies mājup, pie reģistrācijas informācijas telts noskaidro vai esi ieguvis kādu balvu.

Automašīnām atļauts izmantot stāvvietas pie Salaspils sporta nama (Smilšu ielā 1), Ceru ielā, Rubeņu ielā. Rubeņu ielas galā izveidota stāvvieta zaļajā zonā, aicinām mašīnas novietot arī tur.

Izmanto iespēju un izņem savu dalībnieka numuru ātrāk! Nāc uz Salaspils sporta namu piektdien 24. jūlijā no plkst. 17.00 līdz 21.00 un nedrūzmējoties saņem savu numuru.

Ar nepacietību gaidām sestdienu lai kopā ar jums baudītu šos lieliskos skriešanas svētkus!

Nolikumu skatīt ŠEIT!