Arī Jūnija mēnesis pavadīts sportojot!

02-07-2020

Esam jau pāri pusei “Veselības mēneši 2020” sacensībās! Turpinām skriet, braukt ar velosipēdu, iet pastaigās vai pat orientēties un uzrādīt lieliskus rezultātus sev un draugiem.

Jūnija mēneša rezultāti tik pat grandiozi kā pagājušo mēnešu. Uzvarētāji katrā grupā un disciplīnā ir –

Skriešanā visgarāko distanci sieviešu grupā uzrādījusi Ginta Zēberga ar veiktiem 563,38km. Vīriešu grupā augstākais rezultāts pieder Mārtiņam Mārtiņsonam ar noskrietiem 496,16 km.

Riteņbraukšanā absolūta līdere sieviešu grupā Daina Korotkova ar nobrauktiem 1 689,33 km! Vīriešu grupā pirmo vietu Jūnija mēneša posmā ieņem Jānis Ivanovs ar 1 973,64 km.

Nekas neapturēs šos dalībniekus sportot, jo pat 32 grādu svelme viņiem nav šķērslis lai aktīvi pavadītu KATRU DIENU –

Aktīvākie skrējēji Jūnija mēnesī – Linda Beldava, Kristīne Troņenkova, Solvita Smilga, Taiga Lapsina, Kristīne R, Ginta Zēberga, Lelde Atvara, Vilnis Frišfelds, Martins Dicis, Mārtiņš Mārtiņsons, Artis Šmits.

Aktīvākie riteņbraucēji Jūnija mēnesī – Jānis Butāns un Gunita Zemgale.

Jūnija mēneša rezultāti pieejami šeit –  Riteņbraukšana – sievietes , Skriešana – sievietesRiteņbraukšana – vīrieši , Skriešana – vīrieši , bet ņemot vērā, ka rezultātu apkopojumu sniedz endomondo aplikācija, ja pamani kļūdu – sazinies ar mums linda.kalversa@salaspils.lv .

Atgādinām, ka dalībnieki tiks apbalvoti nolikumā minētajā kārtībā septembra un oktobra mēnesī!

Ja neēsi vēl paspēji piedalīties – tas nekas! Piesakies tagad un līdz vasaras beigām sportosim visi kopā, bet tomēr pa vienam!

Lai veicas “Veselības mēneši 2020” 4. JŪLIJA mēneša posmā!

Piesakies šeit –

SKRIEŠANA (skriešana, iešana, nūjošana, pastaigas)

https://www.endomondo.com/challenges/44068668

RITEŅBRAUKŠANA

https://www.endomondo.com/challenges/44068671

Nolikums pieejams šeit: Nolikums_2020