Uz Salaspili pēc savas pusmaratona medaļas!

30-06-2020

 

Jau 25. jūlijā tiekamies “Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2020”. Gluži kā pērn Salaspils lielākos skriešanas svētkus organizē Salaspils sporta nams sadarbībā ar biedrību ”Sporta klubs SportLat”. Reģistrēšanās pasākumam rit pilnā sparā – aicinām būt aktīviem un pieteikties pasākumam visus sportot mīlētājus un entuziastus kā no Salaspils, tā citām Latvijas pilsētām. Ja esi veicis reģistrāciju pirms tam, nav nepieciešams to darīt atkārtoti, taču pārbaudi vai tavs vārds atrodams starp dalībniekiem.

Kā jau ierasts, arī šogad izskriesim Salaspils pilsētas teritoriju. Katram dalībniekam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko distances garumu:

  • 21 km Ezerkauliņi skrējiens, 4 apļi pilsētas trasē. Nu jau kā tradīcija, ātrākajam dalībniekam kopvērtējumā, kā sieviešu, tā vīriešu grupā Ezerkauliņi dāvina 100kg gurķu!
  • 10 km “Knauf” skrējiens sastāda 2 apļus pilsētas trasē. Arī mūsu atbalstītājs “Knauf” sagatavojis izlozes pārsteiguma balvu kādam no dalībniekiem. Šogad 10 km distancei aicinām arī pieteikties nūjotājus!
  • 5 km Salaspils tautas skrējiens, viens varens aplis pilsētas trasē. Rūpes par šo distanci ir Salaspils novada pašvaldībai, kura apbalvos trīs ātrākos skrējējus, septiņās vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē.
  • 700m “Saulkalne S” bērnu skrējiens. Starts skrējienam tiks dots uzreiz pēc pieaugušo starta un kā jau katru dalībnieku, arī bērnus finišā apbalvosim ar īpašām pusmaratona medaļām.

Šogad pasākuma iedvesmotājs ir Valērijs Žolnerovičs – 2008.gada un 2012.gada vasaras olimpisko spēļu dalībnieks un vairākkārtējs Latvijas čempions dažādās skrējiena distancēs.

Ar naudas balvām apbalvoti pusmaratona distancē tiks 10 ātrākie dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijā, piemiņas balvas ātrākajiem trīs dalībniekiem katrā vecuma grupā un protams arī “6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020” medaļa ik katram finišējušam dalībniekam. Izlozes, pārsteiguma balvas, atspirdzinošs saldējums un labs garastāvoklis jau 25. jūlijā Rudzu ielā 2, Salaspilī! Tiekamies!

Nolikums ŠEIT!

Pasākuma atbalstītāji

“Ezerkauliņi”, “Knauf”, “Saulkalne S”, “Maxima Latvija”.

Informējam, ka “6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos, mājaslapā www.sportlat.lv  – sabiedrības informēšanas nolūkos.

SACENSĪBU ORGANIZATORI PATUR TIESĪBAS MAINĪT NOLIKUMU PUBLICĒJOT INFORMĀCIJU www.salaspilssporto.lv

  • Gundega Piņķe

    Labdien! Kā var pieteikt bērnus bērnu distancei?