Par mums

sporta_nams_07

Par mums

Salaspils novads lepojas ar to, ka sporta nozare attīstās arvien straujāk un iedzīvotāji aktīvi iesaistās dažādās sporta aktivitātēs gan kā dalībnieki, gan kā skatītāji. Salaspils sporta nams tika atklāts 2013.gada 16.novembrī  un ir viens no modernākajiem sporta infrastruktūras centriem pierīgas teritorijā, kas piedāvā saviem iedzīvotājiem profesionāli nodarboties ar sportu un apmeklēt fitnesa nodarbības un trenažieru zāli jaunajā sporta namā.

Salaspils sporta namā darbojas atbalstāmās sporta biedrības, kas piedāvā trenēties dažādos sporta veidos – florbolā, badmintonā, futbolā, galda tenisā, basketbolā, mākslas vingrošanā, sporta dejās, frisbijā, volejbolā.

Salaspilī ir iespējams trenēties dažādos cīņu veidos Salaspils sporta nama cīņu zālē un cīņu zālē Salaspilī, Rīgas ielā 30 – Džosui karatē, Karatē WKF, Taekvondo, Džudo, MMA, Kickbox, KI-DO, boksā.

Šobrīd sporta namā ir pieejamas fitnesa nodarbības pie sertificētiem sporta treneriem: Fat burner cardio, Strip plastika, Aerobika, Pilates, Show dance, Body Art, Aerobika MIX, Total body workout, apļa treniņus, veselības vingrošanu, Hatha Yoga, PIYO, Butts&Legs, Zumba u.c.

Salaspils sporta namā ir pieejama trenažieru zāle, kuru apsaimnieko EE FITNESS. EE Fitness nodrošina patstāvīgu treneru klātbūtni, kuri sniegs Jums nepieciešamās konsultācijas. Pēc nepieciešamības trenažieru zāles treneri sastāda individuālās treniņu programmas, ņemot vērā katra klienta sportisko formu un vēlamo mērķi.

Salaspils sporta nams apsaimnieko sekojošas Salaspils sporta bāzes:

DSC02378

  • Salaspils sporta stadionu – kurā ir pieejami vieglatlētikas celiņi, vesera mešanas laukums, futbola laukumi, volejbola laukums. Salaspils sporta stadionā ir pieejama rekonstruēta aerobikas zāle un trenažieru zāle
  • Cīņu zāli – Salaspilī, Rīgas ielā 30
  • Brīvā laika laukumus – Meža ielā, Dienvidu ielā, Līvzemes ielā
  • Skeitparku

Katru Salaspils sporta nams organizē dažādu sporta pasākumi Salaspils iedzīvotājiem un interesentiem:

Lai attīstītu tautas sportu, Salaspils sporta nams sadarbībā ar sporta biedrībām rīko sporta pasākumus bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kuri ar sportu nodarbojas savā brīvajā laikā. Pasākumu mērķis ir radīt prieku un interesi par sportu.

  • skrējienu seriāls “Veselības otrdienas”, kas norisinājās no maija līdz septembrim, noslēdzoties ar pusmaratonu “Noķer vēju”
  • bērnu nometnes “Supervaronis”, kurā katru dienu bērni varēja iepazīties ar jaunu sporta veidu
  • stadionā vērienīgi tika svinēti “Bērnu sporta svētki”, kuros bērni sacentās sporta stafetēs un piedalījās dažādās sporta atrakcijās
  • fitnesa pasākums “Veselā miesā, vesels gars”, kurā iedzīvotāji varēja iepazīties ar Salaspils sporta nama piedāvātajām fitnesa nodarbībām.

Sporto Salaspilī!