Sports

2018.mācību gada piedāvājums nodarbību apmeklējumam pieejams šeit:

SALASPILS_SPORTA_NODARBĪBAS

Bezmaksas abonementi

Salaspils sporta nama stadions

Salaspils novada iedzīvotājiem bez maksas ir iespēja izmantot vieglatlētikas celiņus, brīvā laika rīku laukumu, šķēpa mešanas sektoru, vesera mešanas sektoru, lodes grūšanas sektoru, ja ir nokārtots bezmaksas apmeklējuma abonements un ja nenotiek spora nodarbības/treniņi/pasākumi.
Tāpat sestdienās un svētdienās no plkst.8:30- plkst.14:00, iepriekš piesakoties uz tālr.29785787, ir iespēja sportot volejbola laukumā, kā arī spēlē galda tenisu un novusu Salaspils sporta nama stadionā ar nosacījumu, ja ir nokārtots bezmaksas apmeklējuma abonements un ja nenotiek spora nodarbības/treniņi/pasākumi.

Salaspils sporta nams

Sestdienās un svētdienās no plkst.8:30-plkst.14:00, bez maksas ir iespēja izmantot individuālajiem treniņiem sporta zāli, ja nenotiek sporta nodarbības/treniņi/pasākumi un ja ir noformēts bezmaksas apmeklējuma abonements

Abonements

 Lai saņemtu abonementu, nepieciešams aizpildīt iesnieguma formu un atnest tās oriģinālu uz Salaspils sporta namu.

Iesniegums pieejams šeit (lūgums iesniegumu drukāt uz vienas lapas – abpusējā drukā):

Iesniegums_Abonementi_18gadi

Iesniegums bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem (lūgums iesniegumu drukāt uz vienas lapas – abpusējā drukā):

Iesniegums_Abonementi_Berns

VIEGLATLĒTIKA

HANDBOLS

Salaspils sporta skola

Tālr. 67943115, 25948272

E- pasts: sporta.skola@salaspils.lv

www.salaspilssportaskola.lv

Salaspils sporta skola sniedz iespēju bērniem no 7 gadu vecuma (no 1.klases) trenēties vieglatlētikā un handbolā. Sporta skolas nodarbībās tu sasniegsi sportiskās virsotnes un piepildīsi savus sapņus. Vieglatlētikā – skriesi, lēksi, būsi spēcīgs un vesels. Handbolā vai rokasbumbā tev patiks komandas gars, taktiskie manevri un spēja pārvaldīt bumbu. Pievienojies un veido Salaspils sporta dzīvi.

florbolsFLORBOLS

 Jurijs Fedulovs

Tālr.29135863

E- pasts: jurijsfedulovs@inbox.lv

Florbola nodarbības bērniem (arī meitenēm) no 7 gadu vecuma, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem. Treniņu programā – florbola spēles prasmju apgūšana, vispārējas fiziskās sagatavotības, koordinācijas, veiklības un lokanības attīstīšana, pozitīvā un sportot gribošā gaisotnē.  Treniņus vada Latvijas izlases treneris. Florbola nodarbības bērniem no 7 gadu vecuma, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem.

 

BADMINTONS

Juris Krūmiņš

Tālr.29484556

Badmintona nodarbības bērniem no 7 gadu vecuma, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem.

VIDEO

 

 

 

 

BASKETBOLS “Igora Miglinieka sporta skola”

Tālr. 26660091 (P.-Pk. 10:00-17:00)

info@imsports.lv

www.imsports.lv

 

Igora Miglinieka sporta skola paredzēta bērniem, kas vēlas uzlabot savu vispārējo fizisko sagatavotību, apgūt dažādu bumbu spēļu pamatus, vairāk pievēršot uzmanību basketbola spēles elementiem.  Papildus, priecāsimies, ja sagatavosim arī profesionālus basketbolistus, kas nākotnē varēs pārstāvēt Latviju starptautiskos turnīros. Skolā katrai vecuma grupai ir izstrādāta sava nodarbību metodoloģija un treniņu plāns.

Bērnudārza un pirmo klašu bērniem nodarbības notiek rotaļu veidā. Ar rotaļu palīdzību tiek attīstīta bērna fiziskā sagatavotība, koordinācija un veiklība, kā arī trenēta reakcija un lokanība.  Papildus, bērni apgūst arī pirmos basketbola, volejbola, futbola un citu bumbu spēļu elementus.

Vecāku klašu bērni tiek vairāk apmācīti basketbola spēles elementos.  Sākot ar 3. klasi IMSPORTS komandas regulāri piedalās basketbola turnīros (jaunākiem ir draudzības spēles un turnīri).  Papildus draudzības spēlēm, basketbola sezonā plānojam piedalīties sekojošos turnīros: Kārums Kauss – U-10 un U-11 zēnu un meiteņu komandām, Latvijas Jaunatnes Basketbola Līga – U-12, U13 un U14 zēnu un meiteņu komandām, U-15 un U-16 zēnu komandām, Draudzības Kauss – U14 zēnu komanda.

 

TAEKVONDO

Igors Minalto

Tālr. 29585113

E-pasts: stsk@inbox.lv

Sporta centrs “Sports Pro” pieņem bērnus un pusaudžus taekvondo treniņu grupās (no 4 gadiem) Taekvondo ir dinamisks  Korejas pašaizsardzības veids, audzināšanas veids un sports. Sporta centrs “Sports Pro” organizē sacensības, seminārus audzēkņiem, paraugdemonstrējumus.


KARATĒ SKOLA “LKKL SALASPILS” 

Vitālijs Berezņevs

Tālr. 29777274

info@karateskola.lv

www.karateskola.lv

Apmācības process notiek pēc licencētās Izglītības programma „KARATĒ TEORIJA UN PRAKSE”. Savas zināšanas un prasmes sportisti iegūst pēc speciālās metodikas, kas ir pārņemta no Japāņu un Dāņu karatē meistariem un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas speciālistiem.

Nodarbības vada 2012.gada Labākais treneris, Pasaules čempions, Sertificēts sporta speciālists un pedagogs Vitālijs Berezņevs (melnā josta 1.Dans). Nodarbības notiek Salaspilī un Saulkalnē!

Uz nodarbībām tiek aicināti bērni un jaunieši četrās vecuma grupās: 3-6 gadi, 7-10 gadi, 11-14 gadi un 15-18 gadi. Nodarbības notiek Salaspils sporta namā un Saulkalnē PII Daugaviņa.

 

 

Karatē WKF, Shotokan 

Romans Sledzevskis ,treneris ar augstāko Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijas izglītību :

Romans Sledzevskis

Tālr: 29788753

E-pasts: karatila@inbox.lv

Karatē ne tikai stiprina veselību, trenē izturību, kustību koordināciju, veiklību, bet arī pilneveido raksturu un paškontroli, paaugstina pašvērtējumu un nostiprina gara spēku. Mūsu apmācības programma iekļauti :  lokanība, koordinācija, veiklība, karatē tehnika (kata un kumite, ) piedalāmies sacensībās, treniņos notiek jautrās spēles, kā ari piedalāmies vasaras nometnēs, pārgājienos, ekskursijās, ārzemju meistaru semināros.  Mūsu audzēkņi kārto eksāmenus nākamās jostas iegūšanai.

Nodarbības notiek katru dienu.(atkarīgi no sportistu līmeņa un vecumu grupas). Nodarbības notiek Salaspils sporta namā, Salaspils 2.vidusskolā.

Vecuma grupas, kam paredzētas nodarbības: 4-7 gadi (Iesācēju grupa 3 reizes nedeļā), 8-13 gadi( Vidēja grupa vai kata grupa 4-5 nodarbības nedēļā), 14+  ( Vecākā grupa vai kumite grupa 5-6 nodarbības nedeļā.

 

 

KL TENISA KLUBS

Kristīne Medvedeva

Tālr. 29390996

 

“KL TENISA KLUBS” – tenisa nodarbības Salaspilī gan bērniem, gan pieaugušajiem ar un bez iepriekšējas pieredzes. Treniņi notiek dažādās vecuma grupās no 4 gadiem līdz 65 gadiem. Nodarbības pasniedz sertificēti treneri ar starptautisku pieredzi. Zvani un piesakies nodarbībām: TĀLR. 29390996

 

 

Mākslas vingrošanas klubs GRĀCIJA

Irina Zambžicka

Tālr. 26513475

E -pasts: rgcgracija@gmail.com

Aicinām pieteikties mākslas vingrošanas nodarbībām Salaspils sporta namā! Nodarbības notiek pirmdienās 17:15-18:30 un ceturtdienās 17:00-18:30.

 

 

 

 

 

FUTBOLS

 

“Sporta klubs ‘Kengaroos’ ”Attēlu rezultāti vaicājumam ““Sporta klubs ‘Kengaroos’ ””Attēlu rezultāti vaicājumam ““Sporta klubs ‘Kengaroos’ ””

Aleksandrs Benskis

Tālr. 29253269

bensky@mail.ru

Šajā klubā trenējas bērni no 5 gadu vecuma, kā arī jaunieši.

Treniņos tiek attīstītas gan fiziskās, gan arī mentālās spējas. Iemāca tehniskas un taktiskas iemaņas futbolā. Tiek dota iespēja pilnveidot sevi profesionālajā futbolā. Bērni iemanto cieņu un mīlestību pret sevi komandu un futbolu.

 

 

 

“Bērnu futbola klubs Salaspils”Attēlu rezultāti vaicājumam “Bērnu futbola klubs Salaspils””

Oļegs Pervušins

Tālr. 20306525

E- pasts: bfksalaspils@mail.ru

Uzņem bērnus no 5 gadu vecuma un jauniešus.

 

 

 

 

“SALASPILS FUTBOLA SKOLA”

Lietotāja Salaspils Futbola Skola attēls.

Sergejs Gerasimovs

Tālr. 26099129

salaspilsfs@gmail.com

https://www.facebook.com/SalaspilsFutbolaSkola/

Uz nodarbībām tiek aicināti bērni no 5 gadu vecuma, jaunieši un pieaugušie.

 

 

 

 

“Salaspils galda tenisa klubs”

 

Aleksandrs Ivanovs

Tālr. 29391347

Vadims Berežkovs

Tālr. 29233960

E- pasts: salaspilsgtk@gmail.com

Vecuma grupas kam paredzētas nodarbības: bērni no 6 gadu vecuma, jaunieši un pieaugušie. Salaspils galda tenisa klubs regulāri rīko Salaspils atklāto čempionātu galda tenisā.

 

 

SPORTA DEJAS “Škutāna deju skola”

 Dace Pērkone

Tālr. 29469983

dace@skutanadejuskola.lv

Tiek uzņemti bērni no 5 gadu vecuma, jaunieši.

“Škutāna deju skola” savas durvis vērusi 2011.gada pavasarī, kaut gan paši skolas aizsākumi meklējami jau 2008.gada 23.maijā, kad tās nosaukums vēl bija “Zvaigžņu halle”. Skolas dibinātājs ir desmitkārtējs valsts čempions sporta dejās, deju pasniedzējs un sporta deju tiesnesis Valdis Škutāns, kurš strādā plecu pie pleca ar citiem profesionāliem deju pasniedzējiem. Bērni, savas iegūtās prasmes sporta dejās, demonstrē atskaites koncertos, kā arī, LSDF rīkotās sporta deju sacensībās.

Škutāna deju skola rīko:

  • Latvijas un Pasaules čempionātus sporta dejās;
  • Dienas deju nometnes;
  • Izbraukuma nometnes

 

 

 

 

 

FRISBIJS

Santa Možeika

Tālr. 26363535

www.salaspilsfk.lv

Frisbijs – sports un labi pavadīts laiks draugu lokā! Treniņu programmā – treniņi ar frisbija disku, iesildošie vingrinājumi, drili, saspēle un frisbija spēle.

Uz nodarbībām tiek aicināti jaunieši no 13 gadu vecuma.

 

 

 

 

 

 

 

LĒCIENI UZ BATUTA

Lietotāja Salaspils Batuta skola attēls.

 

 Sigita Veckalne

Tālr. 26594478

E- pasts: s.batutaskola@inbox.lv

https://www.facebook.com/SalaspilsBatutaSkola/

Nodarbībās aicināti bērni un jaunieši no 2 līdz 14 gadu vecumam.

 

 

 

SPORTA JOGA

Alta Yoga

Iveta Kalniņa

Tālr. 29458894

E-pasts: kalnina.iveta@inbox.lv

www.lsjf.lv

 

Nodarbībās aicināti pieteikties bērni vecumā no 4 -6 gadi,  jaunieši no 7- 17 gadiem un pieaugušie.

Treniņu programma sastāv no spēka, līdzsvara un lokanības attīstošiem vingrinājumiem un vingrojumu kombinācijām. Treniņi notiek trīs reizes nedēļā. Regulāri piedalāmies sporta jogas sacensībās, t.sk.Latvijas, Eiropas un Pasaules čempionātos.

 

DŽUDO KLUBS KANO

 Aleksejs Pavlovs

Tālr. 24501901

kano.dzudo@gmail.com

Bērni no 4 gadu vecuma, jaunieši un pieaugušie.

“Salaspils džudo klubā” notiek džudo nodarbības bērniem (zēniem un meitenēm) vecumā no 4 līdz 15 gadiem. Kluba audzēkņi piedalās dažāda līmeņa sacensībās un turnīros Latvijā un ārpus Latvijas.

Kluba vadītājs un galvenais treneris ir Aleksejs Pavlovs – neskaitāmu godalgoto vietu ieguvējs un laureāts, tostarp Jaunatnes Olimpisko spēļu dalībnieks, vairākkārtējs Latvijas džudo čempionātu uzvarētājs un bronzas medaļas ieguvējs Pasaules čempionātā sambo cīņā.

Kluba KANO galvenā vērtība ir laimīgs, vesels, dzīvespriecīgs bērns, kurš izprot un pazīst tādas svarīgas īpašības kā godīgums, disciplīna, pašaizliedzība, draudzība, atbalsts, cieņa, pieklājība un uzticība. Treniņu laikā bērns iegūst vispārējo fizisko sagatavotību, stiprinot muskulatūru, attīstot lokanību, trenējot līdzsvaru un koordināciju, kā arī iemācās specifiskus akrobātikas un cīņas elementus. Vecāko grupu bērni apgūst gan cīņas mākslas teorētiskās zināšanas, gan praktisko džudo.

Nāc un pievienojies džudo pasaulei arī tu! Būsi laipni gaidīts mūsu draudzīgajā komandā!

 

MMA CĪŅA

 Aleksandrs Ganovičevs: tālr. 25301177

Nodarbībās tiek uzņemti jaunieši no 18 gadu vecuma un pieaugušie.

 

Lietotāja Combat Club Salaspils attēls.

BOKSS UN KIKBOKS 

https://www.facebook.com/pages/Salaspils-C%C4%AB%C5%86u-skola-White-Corner/200677107237281

Agnese Boža

Tālr. 22333376

jauniešu treniņi pie trenera Edvarda Dunaiska

Tārl. 29331317

 

“Salaspils cīņu klubs” Boksa un kikboksa treniņi Salaspilī!
Grupu un individuālās nodarbības, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa, sportiskā mērķa un vecuma.
Treniņi notiek sportistam saprotamā valodā, pieredzējušu un attiecīgu izglītību ieguvušu treneru vadībā. Sportisti veiksmīgi startē dažāda mēroga sacensībās.

 

 

CĪŅA “Biedrība”Silavas vilki” ”

Tālr. 25406532
E-pasts: silavas.vilki@gmail.com

  • organizē treniņu nodarbības un apmāca iesācējus;
  • sagatavo un apmāca visu līmeņu cīkstoņus un tuvcīņas speciālistus;
  • sadarbojas ar Valsts, pašvaldības policijas un Zemessardzes, tai skaitā jaunsargu vienībām;
  • pārstāv Starptautisko kaujas Džiu-Džitsu federāciju (CJJIF) un Eiropas kaujas Džiu-Džitsu federāciju (ECJJIO)Latvijā.

Savatē “CAPOEIRA SALASPILS “

Rolands Andersons

Tālr. 22849587
E-pasts: tubarao.lv@gmail.com

Nodarbības
Salaspilī kapoeiras grupa dibināta 2015.gadā. Uzņemam bērnus no 4 gadu vecuma.

 

 

VOLEJBOLS

volejklubsSalaspils Volejbola klubs

Gvido Kronis

Tālr. 22009934
E-pasts:  gvido.kronis@inbox.lv

https://www.facebook.com/akovolejbols/

Treniņi notiek Salaspilī, Līvzemes ielā 22 (Salaspils Sporta skola)

 

 

BURĀŠANA

Ūdenssporta klubs Kambīze

Māris Minkevics

Tārl. 29233885

www.kambize.lv

Tiek trenēti bērni no 8 gadu vecuma, jaunieši un pieaugušie

 

 

HANDBOLS

VS SPORTS

Žanis Malahovs

Tālr. 29463985

zanis.malahovs@gmail.com

VS Sports pieaugušajiem (no 18 līdz 40 gadiem). Fiziskās sagatavotības vingrinājumi, individuālie vingrinājumi meistarības attīstīšanai, atsildīšanās

 

 

JĀTNIEKU SPORTS

Biedrība “Jātnieku sporta klubs EquiLat”

“Piķurgas”, Salaspils novads
Ilze Krūmiņa
Tālr. 26409789