Pakalpojumi/Cenas

I. Bezmaksas abonementi

Salaspils novada iedzīvotājiem

Nokārtojot Salaspils sporta nama bezmaksas abonementu, Salaspils novada iedzīvotājiem ir iespēja savā brīvajā laikā sportot Salaspils sporta nama sporta bāzēs:

Salaspils sporta namā

Sestdienās un svētdienās no plkst.8:30-plkst.14:00, bez maksas ir iespēja izmantot individuālajiem treniņiem sporta zāli, ja nenotiek sporta nodarbības/treniņi/pasākumi un ja ir noformēts bezmaksas apmeklējuma abonements

Abonementa sagatavošana

Lai saņemtu abonementu, nepieciešams aizpildīt iesnieguma formu, atnest tās oriģinālu uz Salaspils sporta namu, Smilšu ielā 1 un pievienot portreta fotogrāfiju kuru pievienos abonementam (izmērs 2×3).

Iesniegums pieejams šeit (lūgums iesniegumu drukāt uz vienas lapas – abpusējā drukā):

Iesniegums_Abonementi_18gadi

Iesniegums bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem (lūgums iesniegumu drukāt uz vienas lapas – abpusējā drukā):

Iesniegums_Abonementi_Berns

II. SPORTA NAMA CENRĀDIS

 

SALASPILS SPORTA NAMS:

cenradis_halle

SALASPILS SPORTA NAMA STADIONS:

cenradis_stadions

SALASPILS PELDBASEINS:

cenradis baseins

 

 

III. SPORTA TELPAS

Salaspils sporta nams tika atklāts 2013.gada 16.novembrī  un ir viens no modernākajiem sporta infrastruktūras centriem pierīgas teritorijā, kas piedāvā saviem iedzīvotājiem profesionāli nodarboties ar sportu, apmeklēt fitnesa nodarbības. Tāpat Salaspils sporta nams piedāvā telpas organizācijām sporta pasākumu rīkošanai.

Salaspils sporta namā ir pieejamas telpas fitnesa un sporta nodarbībām, kā arī sporta organizācijām sporta sacensību rīkošanai:

 

sporta_nams_telpas

Sporta zāle

Salaspils sporta nama lielā zāle paredzēta sporta nodarbībām un pasākumiem. Zāli iespējams nodalīt trīs atsevišķos laukumos, lai vienlaikus varētu notikt vairāki treniņprocesi, kā arī sacensības. Lielā zāle ir sacensībām un treniņiem futbolā, volejbolā, basketbolā, rokasbumbā, vingrošanā, galda tenisā, badmintonā un citos sporta veidos.

 

 

 

 

8marts_ssnams-451

Aerobikas zāle

Aerobikas zāle ir Salaspils sporta nama zāle, kas paredzētas dažādām aerobikas nodarbībām līdz 30 cilvēkiem. Telpā pieejams papildus aprīkojums – mūzikas atskaņošanas iekārta un sporta inventārs pēc nepieciešamības.

 

 

 

DSC01041

Daudzfunkcionālā zāle

Daudzfunkcionālā zāle ir Salaspils sporta nama zāle, kas paredzēta dažādām aerobikas nodarbībām līdz 30 cilvēkiem. Telpā pieejams papildus aprīkojums – mūzikas atskaņošanas iekārta un sporta inventārs pēc nepieciešamības.

 

 

 

 

4 (1)

Konferenču zāle

Konferenču zāle ir Salaspils sporta nama zāle, kuru iespējams aprīkot ar projektoru un ekrānu, mūzikas iekārtu. Zālē ir pieejami krēsli 50 cilvēkiem.

 

 

 

 

DSC07216Cīņu zāle

Cīņu zāle ir speciāli cīņas sporta veidiem piemērota zāle, kurā pieejams arī speciālais inventārs – boksa maisi, mīkstais segums “tatami” u.c. inventārs.

 

 

 

 

ezrezr

Trenažieru zāle

Salaspils sporta nama trenažieru zāli apsaimnieko EE FITNESS. EE Fitness nodrošina patstāvīgu treneru klātbūtni, kuri sniegs Jums nepieciešamās konsultācijas.Pēc nepieciešamības trenažieru zāles treneri sastāda individuālās treniņu programmas, ņemot vērā katra klienta sportisko formu un vēlamo mērķi.

 

 

 

 

tdtdtdCīņu zāle, Rīgas iela 30

Salaspilī ir iespējams trenēties dažādos cīņu veidos arī cīņu zālē Salaspilī, Rīgas ielā 30 – Džosui karatē, Karatē WKF, Taekvondo, Džudo, MMA, Kickbox, KI-DO, boksā.

 

 

 

 

 

stadions1

Stadions

Salaspils sporta nama stadionā ir pieejami vieglatlētikas celiņi, vesera mešanas laukums, futbola laukumi, volejbola laukums.

 

 

 

 

 

 

 

 

Salaspils Peldbaseins

Salaspils peldbaseinā ir pieejams mazais baseins, lielais baseins, sauna, turku pirts, džakuzi. Peldbaseinā tiek piedāvātas peldēšanas apmācības nodarbības zīdaiņiem, bērniem, kā arī baseins ir pieejams individuālajam apmeklējumam pēc iepriekšēja pieraksta.