Sīkdatņu politika
Salaspils sporta nama uzturētā tīmekļa vietne https://www.salaspilssporto.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un darbību. 

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz lietotāja ierīces atmiņu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties lietotāja ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties lietotāja iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai tīmekļa vietnes lietotāju personiski identificētu. Salaspils sporta nama tīmekļa vietnē sīkdatnes tiek izmantotas nolūkam, kas minēts šajā sīkdatņu politikā.

Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm 

Salaspils sporta nama tīmekļa vietnē tiek izmantota sesijas sīkdatne - _salaspils_session, kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu. Tā ir tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne, kuras mērķis ir nodrošināt tīmekļa vietnes darbību un funkcionalitāti, un bez šīs sīkdatnes tīmekļa vietnes darbība nav iespējama.

 | Nosaukums | Tips | Darbības mērķis | Dzīves (darbības) ilgums
| _salaspils_session | Pirmās puses sīkdatnes (HTTP) | Nepieciešamā (neklasificētā) sīkdatne. | līdz sesijas beigām

Sīkdatņu pārvaldīšana

Ja vēlaties ierobežot sīkdatņu izmantošanu un uzglabāšanu savās ierīcēs vai izdzēst jau saglabātās sīkdatnes, to var izdarīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Plašāka informācijas  par sīkdatņu pārvaldīšanu pieejama šeit

Papildu informācija

Jebkuru izmaiņu gadījumā (piemēram, uzsākot izmantot jaunas sīkdatnes) Salaspils sporta nama tīmekļa vietnes apmeklētājs tiks aicināts vēlreiz pārskatīt informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un ja nepieciešams - veikt savu izvēli vai piekrist sīkdatņu lietošanai.

Salaspils sporta nama tīmekļa vietne var saturēt saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm (piemēram, Facebook, Instagram). Salaspils sporta nams neuzņemas atbildību par trešo personu tīmekļa vietņu saturu un tajā piedāvātajiem pakalpojumiem.

Ar papildu informāciju par pārzini, datu aizsardzības speciālistu un personas datu apstrādi, kā arī Jūsu tiesībām, aicinām iepazīties Salaspils novada pašvaldības privātuma politikā ŠEIT!