Fitness

 

Sporta nodarbību aktuālais 2020. / 2010. gada piedāvājums

Salaspils sporta nama nodarbību katalogs


STEP AEROBIKA |  TRX

Linda Kaļverša – tālr. 20101612

STEP & SPĒKS 

Intensīvs aerobikas treniņš izmantojot STEP platformu. Nodarbības pirmā daļā pakāpeniski apgūstam horeogrāfiju, kurai kā pamatsolis tiek izmantots “uzkāpt-nokāpt” uz step sola. Nodarbības otrā daļa – spēka daļa – kurā tiek strādāts uz dažādām muskuļu grupām izmantojot papildu inventāru (bosu, svara bumbas, hanteles, nūjas). Efektīvs treniņš tauku slāņa dedzināšanai. Nodarbība pielāgojama jebkurai fiziskajai sagatavotībai.

 

TRX FUNCTIONAL

Funkcionālais treniņš izmantojot papildu inventāru – TRX, STEP, BOSU, svara ripas uc. Uzdevumi tiek pildīti noteiktu laiku, tādēļ ir viegli pielāgoties uzdevumam ar savu fizisko sagatavotību! Uzdevumi apvieno spēka un kardio vingrinājumus. Nodarbība paredzēta kā iesācējiem tā pieredzējušiem sportistiem. Katrs treniņš ir atšķirīgs – tapēc vienmēr būs intresanti!

 

 

 

ZUMBA Fitness nodarbības – FitnessArAleksandru

Aleksandra Švalkovska – tālr. 28600557

 ZUMBA – deju aerobikas programma, kura ir izveidota balstoties uz dažādiem deju stiliem un ritmiem

ZUMBA STRONG – ir vidējas/ augstas intensitātes intervāla tipa treniņš. 90% no nodarbības veido kardio un muskuļu vingrinājumi – pietupieni, izklupieni, spērieni, palēcieni, piepumpēšanās, prese.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Aerobika MIX 

Taisa Berezņeva – tālr.29881083

 

Aerobika Mix ir vidējas intensitātes aerobikas treniņu programma, kurā tiek miksēti aerobikas stilu elementi Stept, Body Toning, Flexi Slim, Fitball. Aerobikas MIX treniņos tev nebūs garlaicīgi, jo Tev būs iespēja pamēģināt jaunus aerobikas elementus.

Aerobika MIX kombinēto nodarbību mērķis ir nostiprināt sirds-asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmu, attīstīt un nostiprināt muskuļu karkasu, trenēt locītavu kustības. Gala rezultātā – skaists augums, veselība un lielisks garstāvoklis!

 

 

 

 

 


 

YASNO YOGA

Dmitrijs Sazonovs – tālr.26771554

www.yasno.lv / www.facebook.com/yasnoyoga/

Hatha jogas nodarbības pēc B.K.S. Ajengara metodes ir lieliski piemērotas cilvēkiem ar dažādām fiziskām un prāta spējām, neatkarīgi no komplekcijas, vecuma un veselības stāvokļa.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

PILATES ir spēka treniņš visam ķermenim, kur galvenais akcents tiek likts uz dziļās muskulatūras nostiprināšanu, precīzām un tehniski pareizām kustībām balansā ar elpošanu un koncentrēšanos.
Pilates treniņš piemērots ikvienam ( bērniem no 6 gadu vecuma ) neatkarīgi no fiziskās sagatavotības.
TRX funkcionālais treniņš ir piekares sistēmas treniņš, kuru veido spēka un kardio vingrinājumu kokteilis. Lielisks treniņš kaloriju dedzināšanai un muskuļu tonusa paaugstināšanai.
Treniņam nav nepieciešama iepriekšēja fiziska sagatavotība, jo slodzi var dozēt atbilstoši savām spējām izpildīt vingrinājumu tehniski precīzi. Nav vecuma ( bērniem no 14 gadu vecuma) un dzimuma ierobežojuma.
SPĒKS UN PRESE treniņā tiek iekļauti spēka un kardio vingrinājumi.Treniņš ir ļoti mainīgs un universāls, garlaicīgi noteikti nebūs.
Efektīvs treniņš enerģijas uzlādei, kaloriju dedzināšanai un muskuļu nostiprināšanai. Treniņos regulāri tiek pielietots inventārs ( hanteles/ stepa soli/ svara bumbas/ gummijas u.c.) Uzsvars tiek likts uz vingrinājumu pareizu tehniku un indviduālu pieeju grupā.
VINGROŠANA māmiņām ar mazuļiem ir vispusīgs spēka treniņš.Treniņā galvenais akcents tiek likts uz pēcdzemdību periodu, nostiprinot iegurņa zonu un dziļo muskulatūru. Kamēr mammas vingro, bērni rotaļājas blakus.

 

HATHA YOGA, TERAPEITISKĀ JOGA

Daiga Meirāne  

Tālr.26150003

Hatha yoga nodarbība

– ieklausīšanos sevī,
– padarīsiet sevi izturīgāku,
– iegūsiet mieru un harmoniju,
izmantojot Bihāras yogas, Ajengāras yogas un Kšatrijas jogas elementus.

Terapeitiskās joga 
Nodarbībā tiks iekļautas jogas tehnikas, kas būs noderīgas konkrētām “kaitēm”. Nodarbība tiek veidota pēc izslēgšanas sistēmas, lai dotu pozitīvu rezultātu. Visas kustības būs viegli izpildāmas un piemērotas visām vecuma grupām. Nodarbība domāta tiem, kas grib būt sava veselības noteicējiem.

 


HATHA YOGA

SIA “OM SHANTI”

Natālija Zaharova – tālr.29650380

Hatha Yoga ir kompleksa nodarbību grupa, kas iedarbojas uz fizisko un mentālo ķermeni ar assamu un pranajamas praktisko uzsvaru.

 

 

simply_meditationMeditācijas treniņnodarbība
Vienkārši meditācija

Aicinām uz meditācijas treniņnodarbību Vienkārši meditācija, kuras laikā apgūsim vienkāršas un drošas meditācijas tehnikas, kas ir izstrādāta mūsdienu cilvēkam – kurš steidzas, ir pārkrauts ar informāciju un noguris no tā ka trūkst laika.

 

Meditācijas mērķis:
1) nomierināt prātu
2) sajust mīlestību savā sirdī
3) iegūt iekšējo mieru

Šo tehniku ir viegli apgūt un praktizēt. Sākummā nepieciešamas tikai 5-15 minūtes, lai sajustu tās efektu.

Nodarbība notiek pēc iepriekšēja pieraksta, kad nokomplektējusies grupa – tālr.29650380. Natālija Zaharova – sertificēta Simply Meditation pasniedzēja Latvijā. VESELĪBAS VINGROŠANA

Salaspils sporta nams/ Liāna Maldere

tālr. 20733333