Salaspilij SUDRABS!

16-09-2020

Vakar, 15. septembrī, Baldonē, aizvadītas Pierīgas sporta spēļu sacensības vieglatlētikas krosā. Lepojamies ar Salaspils novada krosa komandu, jo mums ir  SUDRABS!

Dalību sacensībās veica astoņu novadu komandas. Komandu kopvērtējumā četri novadi ieguva vienādu punktu skaitu, tāpēc vietu sadalījumu uz goda pjedestāla noteica augstāko vietu skaits individuālajos vērtējumos. V1 grupā Salaspili pārstāvēja un 3600m veica Armands Marčenkovs, Daniels Domarenko, Raivis Marčekovs un Andrejs Bānis kurš kopvērtējumā ierindojās 3. vietā, komandu nodrošinot ar 16 punktiem. V3 vecuma grupā godpilno 3. vietu izcīnīja Jānis Ozoliņš. Nikolajs Malahovs 1000m distanci veica 0:04:10, izraujoties 1. vietā V5 vecuma grupā. Arnolds Kučinskis veicot 1000m distanci ieguva 2. vietu, komandas kopvērtējumam atnesa 18 punktus. Dāmu konkurencē, S3 grupā uz goda pjedestāla pirmos divus pakāpienus ieņēma salaspilietes Diāna Stolniece (20 punkti) un Laura Ābeltiņa (18 punkti). Tikai 2 sekundes no ātrākā trijnieka atpalika Maruta Anspaka. S5 grupā, kā ik gadu Salaspili pārstāvēja Salaspils domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos un sporta jautājumos Malda Caune. Malda 1000m distanci veica ar divu minūšu pārsvaru pār tuvākajām konkurentēm (0:05:30), S5 grupā ieņemot pārliecinošu pirmo vietu un komandas kopvērtējumā pienesot maksimālo 20 punktu skaitu.

Paldies komandai par dalību un Salaspils pilsētas vārda pārstāvēšanu.

Pilni rezultāti šeit – komandu rezultāti , individuālie rezultāti .

Nākamā sporta disciplīna Pierīgas sporta spēlēs – MTB riteņbraukšana un basketbols! Meklē nosacījumus www.salaspilssporto.lv un te pat FB un piesaki savu dalību!