Skaisti aizvadīts 10. jubilejas “Noķer vēju” pusmaratons!

12-10-2020

Ar rudenīgu noskaņu aizvadītajās brīvdienās norisinājās 10. jubilejas Tavs rudens pusmaratons “Noķer vēju”. Šogad pa Doles salas burvīgajām meža takām dalību skrējienā ņēma teju 300 dalībnieku. Pusmaratona distancē, uzvaras laurus plūca Kārlis Vīksne.

Par godu 10. jubilejas skrējienam pasākuma organizatori bija parūpējušies par bagātīgu svētku programmu – mazākajiem censoņiem bija iespēja savus spēkus pārbaudīt Mazais Stiprinieks sarūpētajā sporta disciplīnā “Olimpiskie piedzīvojumi”. Ik katrs dalībnieks finišā uzrādot savu aizpildīto uzdevumu grāmatiņu tika apbalvots ar medaļu. Tikmēr sportistus trasē uzmundrināja muzikāla bungu spēle, ar visnotaļ enerģētiskiem muzikālajiem gabaliem!

Pirmie trasē devās divdesmit viena km skrējēji, kuriem Doles salas dabas parkā bija jāveic četri pilni apļi, pēc tam varonīgi sekoja desmit un piecu kilometru distances sportisti. Visiem dalībniekiem finišējot tika pasniegts īpašs jubilejas gardums. Kā arī šogad, ar medaļām tika apbalvoti visi divdesmit viena km veicēji.

Pusmaratona distancē starp vīriešiem trīs ātrākie rezultāti šogad pieder – 1. vieta Kārlis Vīksne (1:16:43), 2. vieta Dainis Limanāns (1:17:44) un 3. vieta Flavio Nunes (1:20:36). Starp dāmām ātrākās bija  – 1.vieta Diāna Liepiņa (1:25:15), 2.vieta Klinta Lauska (1:30:19) un 3.vieta Ginta Zēberga (1:30:29). Desmit kilometru distancē ātrākais trijnieks vīriešu konkurencē – 1.vieta Raivo Saulkgriezis, 2.vieta Denis Prikulis un 3.vieta Aigars Feteris. Starp dāmām kopvērtējumā uzvaru ieguva – 1. vieta Rasma Čoiča, 2. vieta Asnate Else un 3.vieta Mara Drozdova. Piecu kilometru disatancē vīriešu grupā –  1.vieta Andrejs Bānis, 2.vieta Jānis Mežiels un 3.vieta Krišs-Jānis Mežiels. Sievietēm ātrākās bija – 1. vieta Natālija Krupina, Laura Ābeltiņa un 3 .vieta Ilze Drozdova.

Liels paldies Salaspils komunālajam dienestam, Salaspils pašvaldības policijai, Salaspils sporta nama darbiniekiem par iesaistīšanos un pasākuma realizēšanu.  Paldies mūsu atbalstītājam Tess tēja, par aromātiskajām tējām.

Viss lielākais paldies ik katram dalībniekam, ka bijāt kopā ar mums šajā svētku skrējienā! Turpinām sportot un tiekamies jau nākamgad!

 

Ar pilniem rezultātiem vari iepazīties šeit!

Atskats no pasākuma šeit!