Pasākumi

 Tavam rudens pusmaratonam “Noķer vēju” 10 gadi!

10. oktobrī Doles salā kopā atzīmēsim 10 gadu jubileju Tavam rudens pusmaratonam “Noķer vēju”! Trīs dažāda garuma distances –

21 km – četri apļi Doles salas dabas parkā

10km – divi apļi Doles salas dabas parkā

5km – viens aplis Doles salas dabas parkā.

Izvēlies sev tīkamāko distanci un gada skaistākajā laikā – rudenī, izskriesim Doles salas meža takas. Šogad, kamēr skriesi, vai nūjosi, svētku ietvaros mēs parūpēsimies par mazākajiem sportot gribētājiem, jo pie mums viesosies “Mazais stiprinieks” ar speciāli izveidotu programmu “Olimpiskie piedzīvojumi”. Dalība bērniem programmā “Olimpiskie piedzīvojumi” ir BEZMAKSAS! Pasākumu ieskandinās un ar uzmundrinošu bungu spēli, skrējējus trasē atbalstīs Andžeja Grauda bungu skola. Svētku ietvaros neiztiksim arī bez dzimšanas dienas saldā ēdiena. Nenokavē un pievienojies, pieteikšanās www.sportlat.lv ! TIEKAMIES !

“6. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2020” BŪS!

Ar vislielāko prieku paziņojam, ka “6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020”, norisināsies jau pavisam drīz 25. jūlijā! Reģistrēšanās pasākumam ir atsākusies – aicinām pieteikties visus sportot mīlētājus un entuziastus kā no Salaspils, tā citām Latvijas pilsētām. Ja esi veicis reģistrāciju pirms tam, nav nepieciešams to darīt atkārtoti, taču pārbaudi vai tavs vārds atrodams starp dalībniekiem.

Kā jau ierasts, arī šogad izskriesim Salaspils pilsētas teritoriju. Katram dalībniekam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko distances garumu – Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 21,097 km, Knauf skrējiens 10,55 km, Salaspils tautas skrējiens 5 km vai Saulkalnes S bērnu skrējiens 700 m. Lieliska alternatīva skriešanai – nūjošana! Šogad pirmo reizi, aicinām pieteikties arī nūjošanas distancē, kura nebūt nav tā mazākā, jo sastāda 10km garu trasi Salaspils pilsētā. 

Šogad pasākuma iedvesmotājs ir Valērijs Žolnerovičs – 2008.gada un 2012.gada vasaras olimpisko spēļu dalībnieks un vairākkārtējs Latvijas čempions dažādās skrējiena distancēs.

Ar naudas balvām apbalvoti pusmaratona distancē tiks 10 ātrākie dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijā, piemiņas balvas ātrākajiem trīs dalībniekiem katrā vecuma grupā kā arī “6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020” medaļa ik katram finišējušam dalībniekam.

Reģistrācija un nolikums : http://www.sportlat.lv

Mūs atbalsta uzticamākie atbalstītāji:

Ezerkauliņi, Knauf Latvija, Saulkalne S, Maxima

Informējam, ka “6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos, mājaslapā www.sportlat.lv  – sabiedrības informēšanas nolūkos.

SACENSĪBU ORGANIZATORI PATUR TIESĪBAS MAINĪT NOLIKUMU PUBLICĒJOT INFORMĀCIJU www.salaspilssporto.lv


Salaspils daudzcīņa – izaicinām Tevi peldēšanā, skriešanā un riteņbraukšanā

07.05./05.05./24.05. / Salaspils 

NOLIKUMS: NOLIKUMS 2020

Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem, tad šajā gadā aicinām piedalīties atklātajās sacensībās “Salaspils daudzcīņa 2020”. Dalībnieku uzdevums būs piedalīties trīs daudzcīņas disciplīnās – peldēšana, skriešana un riteņbraukšana. Mēs zinām, ka katram no mums ir viena mīļākā sporta aizraušanās, bet mēs aicinām izkāpt no komforta zonas un izmēģināt spēkus vairākās disciplīnās. Pasākumā var piedalīties ikviens interesents no 12 gadu vecuma un vecāki. Vērtēšana notiks sešās vecuma grupās – sieviešu un vīriešu kategorijās. Kopvērtējumā rezultātu veidos katrā disciplīnā iegūtā vieta.

7.martā Salaspils peldbaseinā –  peldēšanas posms.

Dalībnieki ar individuālo startu veic 25 minūšu peldējumu un viņu uzdevums nopeldēt pēc iespējas vairāk baseinu. Pieteikšanās individuālajam startam no 1.marta, zvanot uz tālr.23072737

5.maijā Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī skriešanas posms.

5.maijā dalībnieki veic 30 minūšu skrējienu un veic pēc iespējas vairāk distances apļu. Reģistrācija skriešanas posmam notiks pasākuma dienā Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī no plkst.18:30. Starts 19:00

24.maijā Nacionālajā botāniskajā dārzā riteņbraukšanas posms.

Dalībnieki veic 6.5 km riteņbraukšanas distanci Nacionālajā botāniskajā dārzā. Individuālais starts 24.maijā laika posmā no 13:00 – 15:00.

Apbalvošana notiks 24.maijā plkst.15:30 Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī.

 

Informējam, ka “SALASPILS DAUDZCĪŅA 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos sabiedrības informēšanas nolūkos.

SACENSĪBU ORGANIZATORI PATUR TIESĪBAS MAINĪT NOLIKUMU

PUBLICĒJOT INFORMĀCIJU www.salaspilssporto.lv

 


 

Aicinām pieteikt kandidātus Salaspils sporta laureātam

2019 līdz 19. februārim! 🏆

NOLIKUMS: Nolikums

PIETEIKUMA ANKETA: Pieteikuma anketa

 

 

Katru gadu Salaspilī norisinās pasākums “Sporta laureāts”, kurā tiek apbalvoti mūsu labākie individuālie sportisti un komandas. “Laureāta” mērķis ir popularizēt sportisku dzīvesveidu un sumināt tos, kuri sasnieguši augstvērtīgus rezultātus. Protams, ne mazāk svarīgi ir informēt salaspiliešus par novadnieku sasniegumiem sportā.

Aicinām salaspiliešus būt aktīviem un pieteikt sportistus, kuri 2019.gadā ir guvuši augstvērtīgus sasniegumus individuālajos vai komandu sporta veidos un atbilst sekojošiem kritērijiem:

 • Latvijas čempionāta 1. – 3. vietas ieguvējs olimpiskajā sporta veidā;
 • Latvijas čempionāta 1. vietas ieguvējs neolimpiskajā sporta veidā;
 • 1.-6.vietas ieguvējs Pasaules vai Eiropas čempionātos olimpiskajos sporta veidos;
 • 1.-3.vietas ieguvējs Pasaules vai Eiropas čempionātos neolimpiskajos sporta veidos;
 • Olimpisko vai Paraolimpisko spēļu dalībnieks;
 • Pierīgas novadu 2019.gada sporta spēļu 1.-3. vietas ieguvējus
 • Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2019 1.-3.vietas ieguvējus

Uz titulu var pretendēt pieaugušie (2003.g.dz. un vecāki) individuālie sportisti un komandu dalībnieki, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Salaspils, vai kuri ir Salaspils novadā reģistrēto sporta organizāciju biedru sarakstā. Sasniegumus izvērtēs Salaspils novada domes izpilddirektora izveidota vērtēšanas komisija. Jau otro gadu vērtēšanas komisijai ir iespēja lemt par naudas balvas piešķiršanu par īpaši augstiem sasniegumiem. Savukārt ar piemiņas balvām un atzinībām tiks apbalvoti Pierīgas novadu sportisti un Salaspils sporta biedrības par aktīvu dalību Salaspils sporta dzīves veidošanā.

Pieteikuma anketu jāiesniedz līdz 19.02.2019. sporta namā, Smilšu ielā 1 vai elektroniski zanda.zeberga@gmail.com.

Pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls un informācija par apbalvotajiem sportistiem “Salaspils sporta laureāts 2019” var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai.


 

PELDĒŠANAS SERIĀLS “VESELĪBAS SESTDIENA”

08.02.2020. / 29.02.2020. / 07.03.2020.

NOLIKUMS: nolikums_VS_2020

PIETEIKUMA ANKETA: pieteikuma_anketa_2020

8.februārī Salaspils peldbaseinā norisināsies pirmais no trim peldēšanas seriāla “Veselības sestdiena” posmiem. Nākošie posmi paredzēti 29.februārī un 7.martā.
 
Sportistu uzdevums ir nopeldēt pēc iespējas vairāk baseinu (25m) 25 minūšu laikā. Visu posmu rezultāti tiks summēti un seriāla kopvērtējumā tiks noteikti labākie peldētāji meiteņu, puišu, sieviešu un vīriešu kategorijās. Pasākumā aicināti piedalīties dalībnieki no 12 gadu vecuma.
 
Dalība pasākumā ir bezmaksas.
Informējam, ka “VESELĪBAS SESTDIENA 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos sabiedrības informēšanas nolūkos.

 


 

SIEVIEŠU DIENAS SKRĒJIENS “450 METRI DZĪVESPRIEKAM 2020”

08.03.2020. / Salaspils, Skolas iela 10

Reģistrācija no 9:00 Salaspilī, Skolas ielā 10

Starts 10:00 Salaspilī, Skolas ielā 10

Finišs Salaspilī, Skolas ielā 7

DALĪBA: bezmaksas

NOLIKUMS:  450-metri-dzīvespriekam_08.03.2020

8.martā martā Salaspilī, pie Skolas ielas 10 tiks dots starts sieviešu dienas skrējienam “450 metri dzīvespriekam 2020”. Katru gadu Salaspilī 8.marta svētki tiek atzīmēti ar sportiski izklaidējošu pasākumu, kurā dalībnieces veic 450 metru garu distanci Salaspilī, satiekoties kopīgā pasākumā un sportojot.  Īpašas balvas saņems skrējiena ātrākā, jaunākā un pieredzējušākā skrējēja. Izlozes kārtībā pārsteiguma balvas saņems visas skrējiena dalībnieces. Par pārsteiguma balvām dalībniecēm rūpēsies Lattims, EuroAptieka, Maxima

Pasākumu organizē Salaspils novada sporta klubs “Sportisks un Vesels!”

Informējam, ka “450 metri dzīvespriekam 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos sabiedrības informēšanas nolūkos.

 


ZĪRIŅU RUDENS VELOKROSS 2019

REZULTĀTI:

Salaspils Zīriņu velokross/rudens 2019 rezultāti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PASĀKUMA NOLIKUMS:

http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi/velokross/nolikums_ZiriniR19.pdf

ONLINE reģistrācija: http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi/

 

21.septembrī Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī gaidam lielus un mazus riteņbraucējus uz Salaspils Zīriņu rudens velokrosu 2019. Sacensībās aicinām piedalīties Salaspils iedzīvotājus, kā arī pilsētas viesus. Mazākiem dalībniekiem piedāvājam startēt skrejriteņu un velokrosa distancēs ar individuālo startu. Savukārt lielākiem dalībniekiem ir iespēja startēt velokrosa grupu braucienos. Dalība pasākumā bez maksas.

Viens dalībnieks var startēt vienā distancē. Dalībnieki startē atbilstošajās vecuma grupās pēc dzimšanas gada. Dalībniekiem sacensību laikā obligāti jālieto aizsargķiveres.

Skrejriteņu distancē var startēt 2015.-2017.gadā dzimušie un jaunāki bērni.

Velokrosa distancē bērniem aicinām piedalīties 2005-2016.gadā dzimušus bērnus (2005.-2016.dzimšanas gads).

Evelo Team tautas braucienā aicinām piedalīties pieaugušos (2004.dzimšanas gads un vecāki).

Pasākumā nevar piedalīties ar elektriskajiem riteņiem, elektriskajiem skrejriteņiem, specializētajiem riteņbraukšanas apaviem (velokurpēm) un specializētajiem riteņbraukšanas pedāļiem (kontaktpedāliem, klipšu pedāļiem un automātiskajiem pedāļiem).

Pasākuma programma:

9:00 Reģistrācija un numuru saņemšana

10:00 – 11:30 MZ1 (2017.g.dz. un jaunāki) individuālais starts

10:00-10:45 M3, Z3 (2015., 2016.g.dz.)  individuālais starts

10:45-11:30 M5, Z5 (2013., 2015.g.dz.) indivduālais starts

10:00 M7, Z7 (2011., 2012.g.dz.) individuālais starts ar 30 sek.intervālu

~10:30 M9 (2009., 2010.g.dz.) un M11 (2007., 2008.g.dz.) grupas brauciens

~ 10:45 Z9 (2009., 2019.dz.g.)  M13 (2005., 2006.dz.g.) grupas brauciens

~ 11:00 Z11 (2007., 2008.dz.g.)  Z13 (2005., 2006.dz.g.) grupas brauciens

~11:30 VJ, SJ, V, S (2004.dz.g. un vecāki) grupas brauciens

Apbalvošana.

 

Bērnu sporta svētki Karlsons
31.augustā/ Nacionālais Botāniskais dārzs Salaspilī

REĢISTRĀCIJA no 9:00 Nacionālajā botāniskajā dārzā
STARTS 10:00

Vai tu esi kaut ko dzirdējis par bērnu svētkiem Karlsons? 
31.augustā tie notiks Botāniskajā dārzā Salaspilī un jānāk laicīgi no plkst.9:00 lai saņemtu numuriņu, jo jau plkst.10:00 svētki sāksies. Lai visu paspētu izdarīt, lūgums ierasties laicīgi.

Ja nevēlies tik agri celties sestdienā, piektdien (30.augustā) būs iespēja izņemt numuriņu Salaspils sporta namā.

Kāda vecuma bērni var piedalīties?
Pasākumā aicinām piedalīties bērnus no 1 gada vecumam līdz pat 12 gadu vecumam. Bērni ar sava vecuma bērniem dosies vienotā grupā apmeklēt vairākas sporta stacijas, kurās būs sagatavoti uzdevumi atbilstoši viņu vecumam.

Īpaša disciplīna veltīta zīdainīšiem, kuri aicināti 10:05 piedalīties zīdaiņu rāpošanas sacensībās.

Kas būs jādara?
Bērni piedalīsies stafetēs un sporta spēlēs Salaspils labāko treneru vadībā. Spēlēsim futbolu, skriesim stafetes, spēlēsim tenisu, galda tenisu, paukosimies, vingrosim, florbolu, basketbolu, handbolu. Par interesantām stafetēm un spēlēm jau tagad domā: Karate Skola, Salaspils Karatē klubs Саласпилс Карате Клуб, AltA Yoga, KL -tenisa klubs, Salaspils Galda Tenisa Klubs, Salaspils sporta skola, Florbola klubs Saulkalne, Dambrete, Salaspils paukošanas klubs, Bfksalaspils Bfksalaspils, Bērnu futbola klubs Kengaroos, Body Factory Latvia, Cheerleader group “Infinity”

Pēc sportiņa iesim ciemos pie Karlsona – fotogrāfēsimies, dalīsimies iespaidos un Karlsons un bērni varēs lepoties ar saviem sasniegumiem sportā un kultūrā.

Pēc sporta aktivitātēm droši varēs doties uzveikt Dambrete galveno treneri dambretē, uzspēlēt galda tenisu ar Latvijas čempioniem no Salaspils Galda Tenisa Klubs, apmeklēt WiFi telti un uzklausīt padomus bērniem un vecākiem par drošu interneta lietošanu, aiziet uz radošajām darbnīcām un klausīties Salaspils Kultūra jauno zvaigznīšu koncertu.

Bērnu svētku “Karlsons” programma:
9:00 Reģistrācija
10:00 Stāšanās sporta svētkiem
10:05 Zīdainīšu rāpošanas sacensības
10:00-14:00 Foto orientēšanās sacensības komandām “Salaspils kā uz delnas”
12:30 Salaspils jauno zvaigznīšu koncerts / Salaspils kultūra kolektīvi/
10:00-14:00 Radošās darbnīcas, WiFija aktiviātes
Ar prieku gaidīsim visus svētkos!

 

 

 

 

 

 

Foto orientēšanās sacensības Salaspils pilsētā

SALASPILS KĀ UZ DELNAS

31.08.2019. – reģistrēšanās Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī (no 10:00-12:30)

Pasākuma nolikums: orientesanas_2019

Bērnu sporta svētku “KARLSONS 2019” ietvaros norisināsies foto orientēšanās sacensības – Salaspils kā uz delnas. Meklē savu komandu rokā – jo jums jābūt vismaz 4 (vismaz viens pieaugušais 18+) – un tiekamies 31. augustā 10:00 Nacionālais Botāniskais dārzs, Salaspilī! Reģistrācija atvērta pasākuma dienā no 10:00-12:30. Komandu starti atvērti no plkst.10:00-14:00. Apbalvošana plānota plkst.15:00 Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī.

 
Dalība ir bezmaksas!
 

 

 

 

 

 

 

REĢISTRĒJIES 2019.gada pasākumiem ŠEIT: REĢISTRĀCIJA PASĀKUMIEM

 

SALASPILS DAUDZĪŅA 2019 – skrējiens, riteņbraukšana, peldēšana

03.08.2019. – Nacionālais botāniskais dārzs Salaspils (10:00-12:00), Salaspils peldbaseins (10:00-14:00)

NOLIKUMS http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi/daudzcina/nolikums_2019_v2.pdf

PIETEIKŠANĀS  http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi/daudzcina/

 

SALASPILS DAUDZĪŅA 2019 – skrējiens, riteņbraukšana, peldēšana

3.augustā   Salaspilī aicinām piedalīties sacensībās “Salaspils daudzcīņa 2019”. Dalībnieku uzdevums vienas dienas laikā startēt peldēšanas, riteņbraukšanas un skriešanas distancēs. Skriešana un riteņbraukšana norisināsies Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī, savukārt peldēšana – Salaspils peldbaseinā.

03.08.2019. “Salaspils daudzcīņa 2019” programma:

10:00-12:00 Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī. Skriešana un riteņbraukšana.

 • Skriešanas distance 1 aplis (apmēram 1 km). Dalībnieki to veic ar individuālo startu ar 30 sekunžu intervālu.
 • Riteņbraukšanas distance 1 aplis (apmēram 3km). Dalībnieki to veic ar individuālo startu ar 30 sekunžu intervālu.

10:00 -14:00 Salaspils peldbaseins. Peldēšana ar individuālo startu.

 • Peldēšanas distance 4 baseini (100 m), dalībnieki to veic ar individuālo startu.

15:00 Apbalvošana pie Salaspils peldbaseina.

 

 

 

 

 

 

Skrējienu seriāls VESELĪBAS OTRDIENA 201914.05.,28.05.,04.06.,18.06.,02.07.,16.07.,06.08.,20.08.

REĢISTRĀCIJA PASĀKUMAM – REĢISTRĀCIJA PASĀKUMIEM

Pasākumā dalība – bezmaksas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALASPILS ZĪRIŅU VELOKROSS 2019 

1.jūnijā Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī

STARTS 10:00

REĢISTRĀCIJA no 8:30

 

REĢISTRĀCIJA PASĀKUMAM – REĢISTRĀCIJA PASĀKUMIEM

Pasākumā dalība – bezmaksas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VESELĪBAS SESTDIENA REZULTĀTI 2019:

 VS2019_Iposms

VS2019_IIposms

VS2019_IIIposms

 

Peldēšanas seriāls VESELĪBAS SESTDIENA 2019

PELDĒŠANAS POSMI SESTDIENĀS – 23.02.,09.03.,06.04.

PASĀKUMA NOLIKUMS – Veselības sestdiena 2019 nolikums

REĢISTRĀCIJA PASĀKUMAM – REĢISTRĀCIJA PASĀKUMIEM

Pasākumā dalība – bezmaksas

Pirmais Veselības sestdiena 2019 peldēšanas posms norisināsies 23.februārī Salaspils peldbaseinā. Dalībnieku uzdevums ir nopeldēt pēc iespējas vairāk baseinu (25 m) 25 minūšu laikā. Ātrākais peldētājs tiek noteikts pēc nopeldēto baseinu skaita. Ja sakrīt nopeldēto baseinu skaits, labāka vieta tiek piešķirta tam, kuram ir ātrāks laiks.

Peldēšanas seriālā ir trīs posmi un uzvarētāji tiek noteikti pēc trīs posmu rezultātu kopvērtējuma.

Pasākumam obligāta iepriekšējā reģistrācija, lai saskaņotu starta laiku ar dalībnieku. Pieteikties pasākumam dalībnieks var www.salaspilssporto.lv, taču nedēļas laikā pirms katra posma ir obligāti jāveic peldējuma laika rezervācija, zvanot uz tālr.23 072 737.

Aicinām pieteikties dalībniekus no 12 gadu vecuma un vecākus. Jauniešiem no 12 līdz 18 gadu vecumam -nepieciešama vecāku atļauja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atklātās peldēšanas sacensības komandām “4 PĒDAS”
9.decembrī – Salaspils peldbaseinā

Pieteikties pasākumam dalībnieks var zvanot uz tālruni 23072737 vai klātienē Salaspils Peldbaseinā

Sacensību nolikums

Pieteikuma anketa (dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem)

Aicinām pieteikties komandu sacensībām peldēšanā “4 PĒDAS”. Sacensībās aicinātas piedalīties komandas 2 cilvēku sastāvā, kuras veic peldēšanas stafeti (2×100 metri). Katram komandas dalībniekam jāveic nepārtaukts 100 metru (4 baseini) peldējums, kuru turpina komandas otrs dalībnieks ar 100 metru peldējumu (4 baseini). Dalībnieki var veikt distanci jebkurā peldēšanas stilā pēc savas izvēles.

Sacensībām noteikta dalības maksa komandai – 3,00 eur.

Komandas var pieteikt sekojošās grupās:
1. Tautas klase:
1.1. MIX –komanda divu dalībnieku sastāvā, kurā startē viena sieviete/ meitene un viens vīrietis neatkarīgi no vecuma;
1.2. SS – komanda divu dalībnieku sastāvā, kurā startē sievietes/meitenes neatkarīgi no vecuma;
1.3. VV – – komanda divu dalībnieku sastāvā, kurā startē vīrieši/zēni neatkarīgi no vecuma

2. Elites klase:
2.1. MIX ELITE – komanda divu dalībnieku sastāvā, kurā startē viena sieviete/ meitene un viens vīrietis/zēns neatkarīgi no vecuma un kurā startē profesionāli trenēti dalībnieki;
2.2. SS ELITE – komanda divu dalībnieku sastāvā, kurā startē sievietes/meitenes neatkarīgi no vecuma un kurā startē profesionāli trenēti dalībnieki;
2.3. VV Elite – komanda divu dalībnieku sastāvā, kurā startē vīrieši/zēni neatkarīgi no vecuma un kurā startē profesionāli trenēti dalībnieki.

Katram dalībniekam tiek reģistrēts rezultāta laiks, nopeldot 100 metrus (4 baseini). Vērtējumā katrai komandai tiek summēta abu dalībnieku rezultātu kopsumma. Augstāka vieta tiek piešķirta komandai, kas uzrādīja ātrāku laika rezultātu, salīdzinot ar savas grupas komandu rezultātiem.

Ja komandām ir vienāds rezultāts, uzvar tā komanda, kurā startē vecākais dalībnieks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FITNESA DESERTS

11.11.2018.

Piesakies nodarbībām no 05.11.

zvanot uz tālr.20733 333.

Apmaksu par apmeklējumu veic – Salaspils sporta namā vai www.sportlat.lv no 05.11.

 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/169814133956101/?active_tab=discussion

 

Ar prieku paziņojam, ka 11.novembrī no plkst.10:00 norisināsies gada gaidītākais pasākums “Fitnesa deserts”, kurā iepazīstināsim Tevi ar Salaspils sporta nama un Salaspils peldbaseina nodarbībām. Vienā dienā pasākuma dalībniekiem būs iespēja apmeklēt sev interesējošās fitnesa nodarbības. Programmā tiek piedāvātas 25 nodarbības un katram dalībniekam, izvērtējot savus spēkus, iespējams saplānot treniņu visas dienas garumā par vienreizēju dalības maksu 5 eur.

Par papildus samaksu piedāvājam apmeklēt skaistumkopšanas procedūras:

 • Tauriņpieskārienu masāža (Ingūna Jaunzeme), seanss 20 min. Papildus maksa – 5 EUR
 • Limfodrenāža un anticelulītu ietīšana (Olga Sterligova). Papildus maksa – 10 EUR
 • make up meistaklases ar Luīzi Lapsu:

12:00 – perfektas uzacis (5 eur)
14:00 – perfektas lūpas (5 eur)

 

Ņemot vērā to, ka nodarbības var apmeklēt ierobežots skaits cilvēku, lūdzam iepriekš pieteikties uz pasākuma “Fitnesa deserts” nodarbībām un skaistumkopšanas procedūrām.

Aicinām ievērot sekojošu secību:

 

 • saplāno sev tīkamās nodarbības atbilstoši nodarbību grafikam;
 • piesakies uz pasākuma Fitnesa deserts nodarbībām, zvanot uz tālr.20733 333 (no 5. novembra plkst.8:00);
 • 2 dienu laikā, bet ne vēlāk kā līdz 11.novembrim, iegādājies dalībnieka karti Salaspils sporta namā (dalības maksa 5 eur) vai
 • 2 dienu laikā, bet ne vēlāk kā līdz 11.novembrim, iegādājies dalībnieka karti online sistēmā sportlat.lv (dalības maksa un komisijas maksa 5,50 eur).

 

 

 

 

 

 

 

Hei hei, straujiem soļiem tuvojas pusmaratons “Noķer vēju 2018”. Tas ir izaicinājums Salaspils sporta nama komandai- jo tas pirmo reizi norisināsies Doles sala un mēs ceram, ka viss izdosies lieliski.

NOĶER VĒJU NOLIKUMS  – https://www.sportlat.lv/sacensibas/1196/salaspils-pusmaratons-noker-veju-2018/nolikums

NOĶER VĒJU ATĻAUJA – pieteikuma_anketa_2018

💨 Doles salā būs īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, bet tie netraucēs Jums nokļūšanu uz sacensību vietu. Var būt īslaicīgi satiksmes ierobežojumi. Lūdzam ierasties laicīgi.

💨Lūdzam tos, kas ieradīsies Doles salā ar saviem auto -izmantojiet stāvvietu pie Daugavas muzejs

💨Tāpat sportistiem piedāvājam izmantot bezmaksas autobusu, kas startēs no kafē “Kanēlis” (pie dzelzceļa stacijas “Salaspils”) pēc sekojoša grafika:

AUTOBUSU SARAKSTS
9:00 Kafē “Kanēlis” – Doles sala, Daugavas muzejs
10:00 Kafē “Kanēlis” – Doles sala, Daugavas muzejs
11:00 Kafē “Kanēlis” – Doles sala, Daugavas muzejs
13:00 Doles sala, Daugavas muzejs – kafē “Kanēlis”
14:10 Doles sala, pie krodziņa Nēģis – kafē ‘Kanēlis”

💨 Reģistrācija dalībai pusmaratonā atvērta no plkst.9:00 pie krodziņa “Nēģis”. Reģistrācija tiek slēgta 15 min pirms attiecīgās distances starta.

💨 Ja esi jaunāks par 18 gadiem – ņem līdzi vecāku atļauju http://www.salaspilssporto.lv/…/…/pieteikuma_anketa_2018.pdf

💨 Krodziņš Nēģis būs atvērts apmeklētājiem jau no agra rīta – lūgums parūpēties par skaidru naudiņu personīgiem izdevumiem kafejnīcā

💨 Pēc skrējiena katram dalībniekam būs iespēja samainīt kuponiņu pret gardu, karstu zupu kuru baudīsim pie kopgalda un gaidīsim apbalvošanu

💨 Apbalvošana 13:30 un turpinām svinēt Krodziņš Nēģis vai dodamies 14:10 ar autobusu mājup  Tas lai paliek Jūsu ziņā 

Veiksmīgus startus – lai izdodas! 

 

IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĀCIJA PASĀKUMIEM : http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi

SALASPILS ZĪRIŅU RUDENS VELOKROSS 2018

22.SEPTEMBRĪ – NACIONĀLAJĀ BOTĀNISKAJĀ DĀRZĀ SALASPILĪ

Reģistrācija no plkst.10:00

Pirmie starti plkst.12:00

NOLIKUMS: ZĪRIŅU RUDENS 2018_NOLIKUMS_grozījumi

 

22.septembrī Nacionālajā botāniskajā dārzā, Salaspilī norisināsies Zīriņu Rudens velokross 2018. Ģimenes ir iecienījušas Salaspils Zīriņu velokrosu, jo tās ir sacensības, kurās ir iespēja startēt dažāda vecuma bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie. Mazākajiem bērniem ir individuālie starti, savukārt lielākiem bērniem un jauniešiem ir grupu starti kopā ar sava vecuma sportistiem.

Ja arī Tev ir radusies interese izmēģināt savus spēkus velokrosā –būs nozīmīga sekojoša informācija:

Sacensības norisināsies Botāniskajā dārzā Salaspilī 22.septembrī

Iespēja iepriekš reģistrēties online: http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi/velokross/

Bet atceries, ka pasākuma dienā ir jāieplāno laiks numura saņemšanai reģistrācijā

 • Sacensībās piedalās Salaspils pilsētas iedzīvotāji un viesi un dalība pasākumā ir BEZMAKSAS
 • Dalībniekiem sacensību laikā obligāti jālieto aizsargķiveres
 • Sacensībās, grupās – M / Z 3,  M / Z 5, M / Z 7, M / Z 9, M / Z 11, M / Z 13, ir stingri aizliegts piedalīties ar specializētajiem riteņbraukšanas apaviem (velokurpēm) un specializētajiem riteņbraukšanas pedāļiem (kontaktpedāļi, klipšu pedāļi, automātiskie pedāļi).

Sacensību programma

M3/Z3 (3-4 gadi) 12:00 – 12:45  individuāls starts ~ 120 m
M5/Z5 (5-6 gadi) 12:45 – 14:00  individuāls starts ~ 380 m
M7/Z7 (7-8 gadi) 12:00  individuāls starts (30 sek.intervāls) ~ 870 m
M9/M11 (9-10 gadi) ~ 12:30  grupas brauciens ~ 1.7 – 2.6 km
Z9  M13 (9-10 gadi) ~ 12:45  grupas brauciens ~ 3.3 km
Z11 (11-12 gadi) ~ 13:10  grupas brauciens ~ 5 km
Z13 (13-14 gadi) ~ 13:30  grupas brauciens ~ 6.6 km
V, S (2003.dz.g. un vecāki) ~ 14:00 grupas brauciens ~ 5 km

Sīkāka informācija pieejama sacensību nolikumā: http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi/velokross/nolikums_VKZirini2018_rudens.pdf

 

„Karlsons 2018”

Pasaules slavenais čempions sporta svētku svinēšanā Karlsons, ar nepacietību gaida Salaspils bērnu sporta svētkus, lai varētu izmēģināt visus piejamos sporta veidus Salaspilī. Bet, pats interesantākais ir tas, ka viss notieks ciemos pie Karlsona. Gaidīsim bērnus no 2 līdz 12 gadu vecumam uz jautrām sporta disciplīnām. Kopā ar Karlsonu – leksim, skriesim un bumbosim un arī radoši darbosimies.

ORIENTĒŠANAS SACENSĪBU SALASPILS KĀ UZ DELNAS noteikumi:

ORIENTĒŠANĀS NOTEIKUMI

 

BĒNU SPORTA SVĒTKI 1.SEPTEMBRĪ – REĢISTRĀCIJA NO PLKST.10:00

ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS “Salaspils kā uz delnas” plkst. 15.00 – SALASPILĪ, LAUKU IELAS APLĪ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ATKLĀTAIS SALASPILS ČEMPIONĀTS VETERĀNIEM VIEGLATLĒTIKĀ

30.08./ 18:30 Salaspils sporta nama stadionā

30.augustā Salaspils sporta namā norisināsies Atklātais čempionāts veterāniem vieglatlētikā, kurā aicinām piedalīties visus interesentus, kuri ir nodarbojušies ar vieglatlētiku, kā arī tos, kuri hobiju līmenī nodarbojas ar sportu un kuri vēlētos izmēģināt savus spēkus vieglatlētikas disciplīnās. Sacensību programmā iekļautas disciplīnas – skriešana  (100 m, 3000m), tāllēkšana, šķēpa mešana, lodes grūšana, augstlēkšana, stafete. Ja arī neesi iepriekš mēģinājis kādu no disciplīnām, Salaspils sporta skolas treneri sniegs skaidrojumu, kā to pareizi darīt un iespējams tu atradīsi sev jaunu aizraušanos.

Atklātais Salaspils čempionāts vieglatlētikā veterāniem norisināsies 30.augustā plkst.18.30. Tajās aicinām piedalīties sievietes, kurām ir 30 gadi un vairāk, kā arī vīriešus, kuriem ir 35 gadi un vairāk. Pieteikties var līdz 24. augusta pulksten 20:00, rakstot uz epastu zanda.zeberega@gmail.com vai personiski iesniedzot pieteikuma anketu sporta nama administratoram. Dalība pasākumā ir bez maksas.

nolikums_veteranu_cempionats_2018_23_07_2018

anketa_veterani_2018

Sacensību rezultātus var atrast šeit : http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi

 

30.08.plkst. 11:00 “Sporta spēles cilvēkiem ar īpašām  vajadzībām” – Salaspils sporta nama stadionā (Salaspils, Rudzuiela 2)

30.08.2018.plkst.11:00, Salaspils sporta nama stadionā norisināsies „Spota spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībam”

Šīs sacensības dod iespēju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām sajust cīņas sparu un gūt gandarījumu par gūto uzvaru. Un palīdz cilvēkiem ar īpašām vajadzībām vairāk iesaistīties ar pasākumos kuri saistīti ar sporta aktivitātēm. Sacensībās dalībnieki varēs piedalīties sporta disciplīnās kuras ļoti labi pārzina, bet varēs izmēģināt ko jaunu priekš sevis un varbūt atradīs jaunu hobiju.

Aizpildot anketu dalībniekam ir jāizvēlas disciplīnas kurās piedalīsies, šogad tās ir šādas –

 • Šautriņu mešana mērķī
 • Lodes mešana tālumā
 • Frisbija diska mešana
 • Florbola metieni vārtos
 • 60 m
 • Boulings

Sporta spēlēs aicinām piedalīties invalīdu biedrību biedrus vai cilvēkus ar invaliditāti divās vecumu grupās:

Jaunieši un jaunietes (jaunieši) – 12-18 gadi (2006.dz.g.-2000.dz.g)

Sievietes un vīrieši (pieaugušie) –  no 19 gadiem (1999.dz.g. un vecāki)

Pieteikties sporta spēlēm var invalīdu biedrībā Skolas iela 7-100 vai rakstot uz e-pastu: dainab4@inbox.lv, līdz 27.08.2017, vai sacensību dienā.

nolikums_sporta spēles_2018

anketa_cilvēki_īpašām_vjadzībām_2018

Dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana sacensību dienā no plkst.10:00 līdz 10:45.

Kontaktpersona: Daina, tālr.: 26986861, 67910098.

Veiksmīgus startus!

 

 

Sports mūsu pagalmā 2018

24.jūlijs – Salaspils skeitparkā

24. jūlijā no plkst.12:00 pie Salaspils skeitparka Tev būs iespēja apgūt skeitborda pamatprasmes pie pieredzējušiem Rīgas Skeitborda skolas treneriem. Nav svarīgs Tavs vecums un prasmes, ar skeitbordu var iemācīties braukt teju ikviens. Meistarklase skeitbordā notiks divas stundas, kuru laikā interesentiem būs iespēja iemācīties pamatus kā atsperties, braukt un pagriezties, kā arī pamēģināt dažus no vienkāršākajiem trikiem kā “ollie” un “showit”. Rīgas Skeitborda skolas treneri pastāstīs arī kā pareizi iesildīties un atsildīties veicot šādas aktivitātes, kā arī nedaudz par pašu skeitborda uzbūvi. Meistarklasei, sekos skeitborda stafete, kurā dalībniekiem būs jāsacenšas tikko apgūtajās skeitborda braukšanas un vadīšanas prasmēs. Noslēgumā skatītāji varēs vērot paraugdemonstrējumus skeitparkā, kur tiks izpildīti jau augsta līmeņa, sarežģīti triki.

Pasākuma programma:

12:00-14:00 Skeitborda meistarklase kopā ar Rīgas Skeitborda skolu

14:00-15:00 Skeitborda stafete

15:30  Skeitborda paraugdemonstrējumi Salaspils skeitparkā

Pasākumu organizē Salaspils sporta nams sadarbībā ar Rīgas skeitborda skolu.

Ņem līdzi savu skeitbordu un ķiveri

 

SALASPILS DAUDZCĪŅA 2018

IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĀCIJA PASĀKUMIEM http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi

PASĀKUMA DALĪBNIEKA ANKETA UN ATĻAUJA JAUNĀKAJIEM DALĪBNIEKIEM: anketa

2018.gada Vasaras sezonā Salaspils sporta nams piedāvā jaunu izaicinājumu dalībai tautas sporta pasākumā SALASPILS DAUDZCĪŅA

Dalībniekiem būs jāveic:

22.05. skrējiens 30 min

06.06. jāveic riteņbraukšanas posms 1 km

16.06. peldēšana 25 min

Šo trīs posmu rezultāti tiks iekļauti kopvērtējumā un tiks noskaidrots stiprākais daudzcīņas dalībnieks un dalībniece.

Vērtēšana notiek sekojošās vecuma grupās katram dzimumam atsevišķi:
12 gadi līdz 14 gadi (2006.dz.g.-2004.dz.g.)
15 gadi līdz 18 gadi (2003 dz.g. – 2000.dz.g.)
19 gadi līdz 25 gadi (1999.dz.g. – 1993.dz.g.)
26 gadi līdz 35 gadi (1992.dz.g. – 1983.dz.g.)
36 gadi līdz 45 gadi (1982.dz.g. – 1973.dz.g.).
46 gadi + (1972.dz.g. un vecāki)

Kā jau ierasts

– skrējiena mērķis 30 minūšu laikā noskriet pēc iespējas vairāk apļu Salaspils sporta nama stadionā

– riteņbraukšanā jāveic 1km posms, pēc iespējas ātrākā laikā – Salaspilī, Līvzemes ielā

– peldēšanas mērķis 25 minūšu laikā nopeldēt pēc iespējas vairāk baseinu (25 metri) Salaspils peldbaseinā

 

Jaunums

Salaspils daudzcīņas skrējiena posma rezultāti tiks ieskaitīti skrējienu seriāla “Veselības otrdiena” 1.posma rezultātos un peldēšanas rezultāti tiks ieskaitīti peldēšanas sacensību “Veselības sestdiena” 1.posma rezultātos.

 

VESELĪBAS OTRDIENA 2018

SKRĒJIENA POSMI OTRDIENĀS – 22.05., 26.06, 17.07., 28.08., 11.09., 25.09

PASĀKUMA DALĪBNIEKA ANKETA UN ATĻAUJA JAUNĀKAJIEM DALĪBNIEKIEM: anketa

IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĀCIJA PASĀKUMIEM http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi

2018.gada skriešanas sezonu atklāsim 22.maijā, Salaspils sporta nama stadionā. Kā jau ierasts, reģistrācija no plkst. 18:30-18:55, skrējiena starts 19:00.

Kā jau ierasts, dalībnieku uzdevums ir noskriet pēc iespējas vairāk stadiona apļu 30 minūšu laikā. Ātrākais skrējējs tiek noteikts pēc apļu skaita. Ja skrējējiem sakrīt noskrieto apļu skaits, labāka vieta tiek piešķirta tam skrējējam, kuram ir ātrāks apļu veikšanas laiks

Aicinām pieteikties dalībniekus bez vecuma ierobežojuma. Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam -nepieciešama vecāku atļauja piedalīties skrējienā.

Skrējienu seriāla “Veselības otrdiena” 1.posma rezultāti tiks ieskaitīti pasākuma SALASPILS DAUDZCĪŅA rezultātos

VESELĪBAS SESTDIENA 2018

PELDĒŠANAS POSMI SESTDIENĀS – 16.06., 11.08., 25.08.

Pirmais peldēšanas posms norisināsies 16.jūnijā Salaspils peldbaseinā ar individuālo startu. Pasākumam obligāta iepriekšējā reģistrācija, lai saskaņotu starta laiku ar dalībnieku.

Dalībnieku uzdevums ir nopeldēt pēc iespējas vairāk baseinu (25 m) 25 minūšu laikā. Ātrākais peldētājs tiek noteikts pēc nopeldēto baseinu skaita. Ja sakrīt nopeldēto baseinu skaits, labāka vieta tiek piešķirta tam, kuram ir ātrāks laiks.

Aicinām pieteikties dalībniekus no 12 gadu vecuma un vecākus. Jauniešiem no 12 līdz 18 gadu vecumam -nepieciešama vecāku atļauja.

Peldēšanas seriāla “Veselības sestdiena” 1.posma rezultāti tiks ieskaitīti pasākuma SALASPILS DAUDZCĪŅA rezultātos.

 

NOTIKUŠIE PASĀKUMI:

 

 

 

 

 

 

 

 

SALASPILS ZĪRIŅU PAVASARA VELOKROSS 2018

12.maijā, Nacionālajā botāniskajā dārzā, Salaspilī

DALĪBNIEKI:  http://www.salaspilssporto.lv/pieteikumi/velokross/

REZULTĀTI : rezultati_pavasaris_2018

12.Maijā “Zīriņi” aicina uz kārtējo velokrosu Nacionālajā botāniskajā dārzā. Velokrosā var piedalīties gan pieredzējuši braucēji, gan arī tie, kas vēl pārvietojas ar trīsriteni.

Pavasara velokrosā kā ierasts bērni un jaunieši varēs sacensties, attiecīgi savam vecumam, sagatavatotajās trasēs –

VELOKROSA trase – zēniem un meitenēm vecumā no 3 līdz 14 gadiem;

DIP DAP distance – dalība ar skrejriteņiem bērniem vecumā no 3 līdz 4 gadiem.

Lai veicinātu aktīvu pieaugušo dalību velokrosā, šogad, ierasto “Veselības Braucienu” nomaina “EVELO TEAM tautas brauciens 2018”.